MUDr.

Gustáv Solár

akupunkturista, fyziater

Ohodnoť lekára Je toto váš profil?prevezmi nad ním kontrolu! Upravte údaje

Adresy

Názory pacientov

Pridajte názor
 • veľmi dobrý

  Mám len tie najlepšie skúsenosti. Stretnutia s MUDr. Solárom (zámerne ich nazývam stretnutiami, nie liečbou) mi pomohli stabilizovať môj zdravotný stav, s ktorým si nevedeli rady iní špecialisti viac ako 10 rokov. Nejde o zázraky ani šarlatánstvo ani o vnucovanie. Samozrejme, každý má právo na vlastný názor a každému môže vyhovovať niečo iné.

 • veľmi dobrý

  Jeden z mála lekárov, ktorý sa na pacienta nepozerajú, ako na poškodenú telesnú schránku, na ktorej je potrebné napraviť poruchu. Pán Solár vníma pacienta komplexne, ako živú bytosť s emóciami, starosťami, túžbami, snami.. a tak k pacientom aj pristupuje. Mám doposiaľ s postupmi MUDr. Solára dobré skúsenosti.

 • veľmi slabý

  Akupunktúru v konečnom dôsledku ponúka ako doplnkovú metódu a základom jeho liečby sa javí byť akási zvláštna "terapia" spočívajúca v kombinácii dramatického popisu ničnehovoriacich všeobecných fráz, vnucovania kresťanskej literatúry a vysvetlenia, že nikto iný Vám nepomôže tak ako on, vrátane popisu situácií iných pacientov, ktorým "zázračne" pomohol.


  Je toto Váš profil? Odpovedzte na toto hodnotenie! Získajte prístup k Vášmu profilu tu

 • slabý

  ak ste prakticky, kriticky zmyslajuci clovek neodporucam. nic konkretne som sa nedozvedela, polovici veci co mi hovoril boli tak zaobalene, ze som im nerozumela. Sice som absolvovala dve "merania" z ktorych vzislo par grafov ale nic som sa z nich nedozvedela, len to, ze tazko zvladam namahu. Na otazku co znamenaju tie kruzky som dostala odpoved, ze to nie su kruzky. Nic o tom, co namerali, co to znamena, kde ma moje telo nedostatky, kde im ukazalo nerovnovahu... cokolvek, co by davalo trochu zmysel. To ze mam najst "pevny bod" ktory mi pomoze vyriesit moj problem mi nepripada ako riesenie, hlavne ak tvrdi na stranke ze akupunktura pomaha aj zvieratam. Ako najde zviera svoj pevny bod v zivote, ako sa zamysli nad tym, preco sme na svete? :-) Virgulou mi potom naordinoval vyzivove doplnky, ktore mali liecit presne to, co som predtym v dotazniku uviedla ze pocitujem ako zdravotne problemy... K tomuto dotazniku som tiez nedostala ziadne hodnotenie, sumar, nic. Takze milion merani, hodnoteni bez vysledku, bez diagnostickeho zaveru, vysvetlenia preco idu ihly tam kde idu, konkretnych odporucani... podla mna strata casu a penazi. ak vsak niekoho presvedci, mozno pomoze ta viera, zmena nazoru a vzniknuty placebo efekt. vela zdravia vsetkym.


  Je toto Váš profil? Odpovedzte na toto hodnotenie! Získajte prístup k Vášmu profilu tu

Doktori rovnakej špecializácie, u ktorých si môžete dohodnúť termín.

Prezrite si ďalších špecialistov.: Tibor Balázs - akupunkturista