Adresy

Ohodnotenie pacientov

Dodajte svoje hodnotenie
4.5

Celkové skóre
20 názorov

 • Dochvíľnosť
 • Starostlivosť
 • Príslušenstvo
 • je velmi ludsky a ochotny.mam tri porody za sebou a s toho jeden rizikovy pri ktorom prave doktor mi velmi pomohol / rodila som pred 4rokmi pri nom / a teraz nam robi obrovsku radost syncek.velke dakujem patri prave jemu.a pri porode je ludsky.zene vysvetli aby to porozumela a nie len doktorske skratky.

 • Velmi dobry, mily, uprimny, ludsky :) som spokojna a aj moja mamka je :) niet sa naco stazovat, a ludia co sem pisu ze je hovado nerozumiem tomu, lebo ja snim taku skusenost nemam, a aj hockedy ked som mu zavolala bol mily aj ked nemal cas sa vykecavat vzdy zdvihol poradil :):) :)

 • Ahojte asi som zu om&lom niečo stlačila ale aj ja by som rada vyjadrila svoj názor a svoje dojmy... Tento lekár sa môže právom pýšiť titulom lekár. V máloktorom z lekárov sa snúbi profesionalita, odbornosť, pochopenie, ľudskosť a etické princípy, rešpekt a úcta. Už prin prvej návšteve ma milo privítala sestrička s ochotou urobiť pre mňa aj nemožné, len aby mi pomohla. Už len samotný fakt, že hľadala spôsob ako sa to "dá" a nie ako sa to "nedá" bol pre mňa úžasný. Po necelých 10 minútach ma vyzvala aby som prišla vypísať administratíva a pripravila sa na vyšetrenie. Pán doktor ma pdľa mena vyzval a milo ma privítal. predstavil sa a zapísal si dôležité údaje. Nechal ma vyrozprávať svoje pocity, ťažkosti, obavy ... Vyslovil hypotézu, do detailu mi opísal priebeh byšetrenia, vyžiadal si súhlas a za tým celé vyšetrenie citlivo zrealizoval. "Pozeral sa" len toľko koľko bolo treba, nič viac nič menej, čo je pre komfortnosť a uvoľnenosť každej ženy určite dôležité. V závere mi do bodky a jazykom bežného človeka objasnil problematiku, upozornil ma na možné riziká odbúral môj strach. Vypísal recept a lúčil sa s prianím zdravia a pekného dňa. Sestrička mi dala telefónne číslo do ambulancie, pre prípad ak by sa vyskytlo niečo nepredvídané... Úprimne povedané, obišla som už viacero ambulancií, ale táto bola prvá, ktorá moje zdravotné ťažkosti vyriešila. Som zdravá, ďakujem tímto dvom ľuďom za všetko, čo robia a dúfam, že už nikdy nebudem musieť ísť niekam inam. Toto je to, čo má byť... klobúk dole , lebo takto to má vyzerať... Zdenka

 • výborný lekár, v porovnaní, kt.som mala predtým, úplne najlepší. Ľudský, odborný, príjemný. Pri vyšetrení citlivý, čo ja oceňujem určite, po predchádz. skúsenostiach... Je super

 • super lekar a viem o com hovorim!!vy co tu pisete Hovado a ine sprostosti,ste podla mna bud jeho kolegovia,alebo ti fuseri,ktorim prebral pacientky..tot moje hodnotenie :)

 • bola som unho rok a kym som nemala problem bolo to v podtate ok, ale pri prvom probleme sa zachoval neodborne a arogantne. nedoporucujem.

  Je toto Váš profil? Odpovedzte na toto hodnotenie! Získajte prístup k Vášmu profilu tu

 • super

 • Aj ja sa pridávam k hodnoteniam a súhlasim že je najlepší a spolahlivý a hlavne ludsky a ochotný.

 • Je to veľký profesionál a skvelý človek a čo je najdôležitejšie má ľudský prístup.

 • Veľmi dobry prístup k pacientkám z hľadiska ľudského aj odborného. Žiadne dlhé čakanie v čakárni. Veeľmi spokojná... a to som už pár gynekológov vymenila.:-)

Doktori rovnakej špecializácie, u ktorých si môžete dohodnúť termín.

Ste ten lekár?

6

Toľkoto pacientov navštívilo váš profil počas posledných 30 dní

Je toto váš profil?
Získať prístup