Adresy

Ohodnotenie pacientov

Dodajte svoje hodnotenie
5

Celkové skóre
27 názorov

 • Dochvíľnosť
 • Starostlivosť
 • Príslušenstvo
 • Je mi veľkou cťou, že som mala možnosť sa stretnúť a spoznať s Pánom, dr.Husťákom. Je to najväčší odborník vo svojom odbore na celom Slovensku a najlepší človek akého som poznala. K svojim pacientom pristupuje zodpovedne a s pokorou, žiadneho pacienta neodmietne, v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Je vždy obetavý a starostlivý pomôcť človeku za každú cenu, jeho životné krédo je, že: „Pacient nikdy nevyrušuje, treba mu veriť a hlavne pomôcť “a to sa odzrkadľuje aj na jeho práci. Keby sme mali viac takýchto lekárov, populácia by bola oveľa zdravšia.
  P. dr. ma operoval pred 24 rokmi a teraz znovu. Chcem sa mu poďakovať za jeho predoperačnú a pooperačnú starostlivosť. U neho neexistuje, že pacienta pooperuje a nechá ho na pospas inému lekárovi. Jeho záujem o pacienta je veľmi zodpovedný až do úplného vyliečenia a práve preto mu patrí moje veľké ´DAKUJEM.
  Z celého môjho srdca P. dr. želám Vám do budúcna veľa životnej energie, zdravia, veľa rodinnej pohody v súkromnom živote a prajem Vám p. dr. ostaňte taký vždy ako ste doteraz. S úctou Mária Bojunová.

 • Pravidelne mi vyplachovali prinosné dutiny, robilo mi to snáď 15 ORL lekárov od Olomouca až po Košice. Keď ich teraz hodnotím najlepší výkon MUDr. Husťák Milan, zlaté ruky, skvelý odborník. Keby takí boli všetci , vyzerala by medícina na Slovensku ináč. Peter

 • Pán doktor Husťák je vysoce erudovaným lékařem. Je to mimořádný člověk a to nejenom co se týká profesionality, ale rovněž i jeho lidského přístupu k pacientům.

  Eva

 • Patri medzi lekarov,ktorych mienku si velmi vazim.Je to vynikajuci odbornik,ktoremu verim.Velmi pomohol mne pred siestimi rokmi a manzelovi v tomto roku-vynikajuce operacie.Prajem mu vela zdravia a energie do dalsich rokov jeho posobenia.SOSKOVA

 • Niekoľkoročná spolupráca bez problémov

 • Precízny vo vyšetrení, starostlivý, ľudský

 • je najlepší krčiar akého poznám, zlatý človek . M.F.

 • Nikto sa mu nevyrovná ani profesionálne ani ľudsky. Kiežby takými boli všetci lekári a máme celú populáciu zdravú. Veľa životodarnej energie mu od srdca prajeme za všetkých pacientov. Klobúk dole, naozaj. :) S úctou rodina Kováčová.

 • Pán primár Husťák je človek s veľkým "Č".Považujeme ho za najlepšieho "krčiara", ale najmä jedného z najlepších ľudí. Pomôže v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu, je starostlivý a obetavý. je obdivuhodné ako ho práca nabíja energiou, je vidieť ako ho baví. Hovorieva" pacient nikdy nevyrušuje a pacientovi treba veriť". Viac si už ani človek ako pacient od svojho lekára nemôže priať. Prajeme Vám pán primár veľa síl a zdravia.
  Milka a Evka s rodinou

 • MUDR. MIlan Hustak, ORL Kosice - vynikajuci lekar, vynikajuci clovek, pracuje velmi velmi dlho, aj do 19 hod od rana. pacienta prijme hocikedy, ja som len zavolala a kludne sme tam sli vecer o siestej. Mily privetivy, ludsky, mojmu synovi sa neskutocne venuje, posle aj na yvsetrenia rozne, operuje. mne pomohol. Velmi ho doporucujem. super clovek, cest a slava takymto ludom.

Doktori rovnakej špecializácie, u ktorých si môžete dohodnúť termín.

Ste ten lekár?

0

Toľkoto pacientov navštívilo váš profil počas posledných 30 dní

Je toto váš profil?
Získať prístup