Adresy

Ohodnotenie pacientov

Dodajte svoje hodnotenie
5

Celkové skóre
14 názorov

 • Dochvíľnosť
 • Starostlivosť
 • Príslušenstvo
 • Myslim, ze v nizsie napisanych riadkoch bolo povedane vsetko podstatne ( teda okrem toho, ze ti zimomrivejsi by si na sedenie s Romanom mali obliect o jeden sveter naviac:) ).
  "Palo" pise: "V dnesnom uponahlanom svete si vravim, ze obcas by sa nam vsetkym zislo "trosku terapie" a Dr.Orosa mozem len odporucit." Krasne napisane, so vsetkym suhlasim. Nemusi ist "o zivot", mozno sa clovek (iba) potrebuje porozpravat o veciach, ktore jeho mysel zamestnavaju viac, nez by si sam prial s nezaujatym, nestranym a pohodovym odbornikom, ktorym Roman je. A z takejto trosky sa da potom cerpat nadlho...

 • Pan Oros je empaticky a vnimavy clovek, ktory si pacienta vazi a respektuje ho. Svojimi spravne zacielenymi otazkami sa snazi odhalit skutocne jadro problemu, ktore si sami casto neuvedomujeme alebo si ho nechceme pripustit.
  Mne pomohol s mnohymi, rokmi zakorenenymi nesvarmi, od ustavicneho bicovania sa vycitkami az po znovuzrodenie vnimania vlastnej sebahodnoty. Naucil ma nazerat na zivotne situacie/problemy z roznych uhlov pohladu, nielen z toho mojho pesimistickeho, za co som mu patri velka vdaka.

 • Už pri prvej návšteve som bola presvedčená, že moje rozhodnutie navštíviť pána Dr. Orosa bolo správne.Jeho sedenia boli príjemné a nikdy som nemala problém sa s ním rozprávať na akúkoľvek tému.Pán doktor je milý a príjemný človek z ktorého cítiť ľudskosť a empatiu.Za seba dávam 5* a vrelo odporúčam.

 • Už pri prvom osobnom kontakte s Dr. Orosom som cítila, že moje rozhodnutie bolo správne.Jeho sedenia boli pre mňa akýmsi uvoľnením a vypovedaním si toho, čo ma tak ťažilo.Pán Dr. Oros je veľmi milý, príjemný a empatický človek, ktorý sa snaží riešiť Váš problém bez nátlaku a citlivo.Aj napriek tomu, že bol pre mňa cudzím človekom, nikdy som nemala problém sa zhovárať na akúkoľvek tému.Zo svojej skúsenosti môžem len odporučiť!

 • Pán Oros je veľmi empatický, autentický, pokorný a hlavne ľudský. Dá sa s ním porozprávať o čomkoľvek, cítila som z neho, že ho naozaj zaujímali moje problémy, či trápenie a skutočne chcel pomôcť. Kiežby na Slovensku boli len takýto psychológovia! Vrelo odporúčam

 • pán Oros je charizmatický a veľmi príjemný človek s priateľským prístupom, pochopením a snahou pomôcť. Na terapie som sa vždy tešila, mohla som sa s ním rozprávať o všetkých témach a prekvapilo ma, že som sa pri ňom dokázala rýchlo otvoriť a rozoberať s ním problémy, ktoré dlho trápili moju dušu a držala som ich ukryté hlboko v sebe, lebo som sa o nich hanbila s kýmkoľvek hovoriť. Čas s ním ubiehal neuveriteľne rýchlo, dokázala by som s ním prerozprávať celé hodiny, ako keby som sa stretla s nejakým dobrým priateľom, ktorého poznám roky. Pre mňa jednoznačne najlepší psychológ.

 • Keď som prvý krát navštívil Dr. Orosa, očakával som, že mi pomôže lepšie zvládať pracovný stres. Dnes, po pol-roku navštevovania môžem povedať, že moje očakávania boli (v tom najlepšom zmysle) prekonané. Pomohol mi nielen lepšie vysporadúvať sa s pracovnými problémami, ale i zvýšiť sebavedomie, poznať sám seba a uvedomiť si, čo je v živote naozaj dôležité. Dr. Oros je veľmi chápavý, pozorný a navyše Vás nabíja pozitívnou energiou. V dnešnom uponáhľanom svete si vravím, že občas by sa nám všetkým zišlo "trošku terapie" a Dr. Orosa, môžem len odporučiť.

 • Pri konfrontácii kto som, čo si v sebe nesiem, spôsoby, ako ma to ovplyvňuje, a vykročiť z toho von bol Dr. Roman Oros to najlepšie rozhodnutie. Trpezlivý a láskavý prístup, 100% dôvera, profesionálnosť, jeho prítomnosť a múdrosť mi dali do môjho videnia viacero farieb a podnetov.
  Obdobie, kedy som chodila k Dr. Orosovi mi pomohlo uchopiť svoje veci inak a posunúť sa ďalej.
  Nie je to vždy ľahká cesta a preto je dôležité mať dobrého 'sprievodcu', ktorým Dr Oros rozhodne je!

 • Zial, iba 5 hviezdiciek sa da dat.
  Hladam slova, ako podakovat a odporucit Romana. Jeho ferovy, otvoreny pristup kombinovany s laskavostou a pocuvanim je naozaj jedinecny. Je to naozaj terapeut, ktory si zasluzi jeho pomenovanie.
  Ja mu davam 10 hviezdiciek :)

 • Pri rozhodovaní, či navštíviť psychológa, som veľmi dlho váhala ale napokon som sa odhodlala a vďaka dobrým referenciám (a peknej webovej stránke) som išla za doktorom Orosom. Ani raz som neoľutovala a môžem pána doktora odporúčať. Stretnutia boli príjemné a ohľaduplné aj vtedy, keď sme sa rozprávali o nepríjemných veciach, vždy som bola vypočutá, a citlivými otázkami následne navedená na nový smer uvažovania nad daným problémom. Všetky sedenia boli spúšťačom zmien v mojom živote, začo som nesmierne vďačná.

Doktori rovnakej špecializácie, u ktorých si môžete dohodnúť termín.